מקלחונים פינתים

בטח תשמחו לדעת שגם אתם יכולים להתקין בביתכם מקלחונים פינתים במחיר שפוי. אנחנו מצאנו חנות שמוכרת מקלחונים פינתים ישירות מהיצרן לצרכן ואתם לא סופגים פערי תיווך. בנוסף, אתם חוסכים מקום יקר במקלחת כי מקלחונים פינתים משמשים כאלמנט פונקציונלי ועיצובי בו זמנית. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאה כדי לדעת כל מה שרציתם על מקלחונים פינתים, אבל לא היה לכם את מי לשאול.

מקלחונים פינתים – הסוד של מקלחות מעוצבות
אם תסתכלו בקטלוגים שונים בתחום העיצוב של חדר הרחצה תגלו דבר מפתיע : כל המקלחות המעוצבות כוללות מקלחונים פינתיים כאלה או אחרים. אם אתם חושבים שהבחירה העיצובית הזו אינה בהישג ידכם אתם לצערנו טועים ומטעים. למזלכם כיום מקלחונים פינתיים הם מוצר ששווה לכל נפש וכיס ובכל רחבי הארץ. למעשה, "מדינת תל אביב" אולי חיה וקיימת בתחומים רבים אבל למזלכם לא בתחום המקלחונים.

למשל, כיום ניתן להינות ממקלחון פינתי בהרצליה, ממקלחון פינתי בחדרה ומפינוקים נוספים בכל חלקי הארץ, למשל מקלחונים מעוצבים בראשון לציון. עם זאת, אם רכשתם מקלחון פינתי בהרצליה, מקלחון פינתי בחדרה או מקלחונים מעוצבים בראשון לציון ושילמתם מחיר מופקע אתם לצערנו פראיירים. וכידוע – פראיירים לא מתים אלא רק מתחלפים ואתם מוזמנים להמשיך לקרוא במטרה אחת - כדי שאתם לא תשלמו יותר ותצאו פראיירים ובקיצור - ש"לכם זה לא יקרה"

איך לא לצאת פראיירים?
אם גם אתם לא רוצים לצאת פראיירים בתחום המקלחונים כדאי שתשננו שם אחד – ר.פ. מקלחונים. במקום תוכלו לרכוש את כל סוגי המקלחונים ואמבטיונים כולל מקלחונים חזיתיים, מקלחונים מעוצבים, מקלחונים פינתיים, מקלחונים זוגיים, מקלחונים עגולים ועוד מקלחונים שאנחנו חשבנו שהם בגדר מדע בדיוני. 

המקום מומלץ לא רק בגלל המבחר והמגוון של המקלחונים אלא מסיבה נוספת – כל המוצרים במקום נמכרים ישירות מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך. כך אתם נהנים לא רק ממקלחונים איכותים בהתאם לטעמם האישי ולסגנון המקלחת שלכם, אלא גם מאחריות, מרמת גימור גבוהה וממחירים ללא תחרות.

הבית של המקלחונים
למעשה, ר.פ. מקלחונים הוא הבית והכתובת שלכם בכל תחום המקלחונים ואתם נהנים בלי לצאת מהבית. לחנות יש אתר אינטרנט דרכו תוכלו לבצע הזמנות ולהינות מהמקלחון המושלם בלי לקום מהכסא. אתם מוזמנים ליצור קשר עם החנות באמצעות הטלפון שמספרו 072-33-80-684 או לשלוח מייל ל-sales@rp-miklahonim.co.il. 

אתם יכולים גם להזין את הבטוי "המרכז הישראלי למקלחונים" בוייז שלכם או להצטרף לניוזלטר. כך תוכלו לדעת על מבצעים והנחות לפני כולם וליהנות ממקלחונים מפנקים שפשוט אין לאחרים.

 
נשמח לעמוד לשירותכם!
חייגו עוד היום:

072-33-80-684
או מלאו פרטיכם בטופס הבא:

אנחנו בטוחים שרק רפרוף בקטלוג האינטרנטי יגרום לכם להתאהב מחדש בחדר הרחצה שלכם, אבל אין חכם כבעל נסיון ואין יפה כמו מראה עיניים. אז למה אתם מחכים? הכנסו לאתר והבינו בעצמכם שמקלחונים זה ממש לא מה שאתם חושבים.
 
 


ר.פ. מקלחונים מהיצרן לצרכן

מגדירים מחדש את האמבטיה שלך 

072-33-80-684